KREDYTY GOTÓWKOWE ˇ KREDYTY MIESZKANIOWE ˇ KONTA OSOBISTE ˇ KREDYTY SAMOCHODOWE ˇ POŻ. POZABANKOWE ˇ KREDYTY DLA FIRM26/02/2021
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
ARTYKUŁY
RANKINGI

KREDYTY GOTÓWKOWE
Porównywarka

KREDYTY MIESZKANIOWE
Porównywarka

KONTA OSOBISTE
Ranking kont osobistych
Porównywarka

KREDYTY KONSOLIDACYJNE

KREDYTY REFINANSOWE

KREDYTY SAMOCHODOWE

POŻ. SPOŁECZNOŚCIOWE

KARTY KREDYTOWE

POŻ. POZABANKOWE
Porównywarka

OSZCZĘDZANIE
Lokaty
Rachunki inwestycyjne
Fundusze inwestycyjne
Lokaty strukturyzowane

RACHUNKI FIRMOWE

KREDYTY DLA FIRM

Księgowość
Faktoring
Leasing

Rejestry długów

OKAZJE MIESZKANIOWE

UBEZPIECZENIA OC/AC
Ubezpieczenia na życie
Ubezpieczenia majątkowe

KANTOR INTERNETOWY

ZARABIANIE W INTERNECIE

ODDŁUŻANIE

Produkty niefinansowe

OFERTY PRACY

Forum
Kontakt
Linki


FACEBOOK


BANERY REKLAMOWE

Jak pożyczyć gotówkę, gdy bank mówi: NIE?
Artykuł pochodzi z serwisu Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW

imageworld.pl

Czasem banki odmawiają nam udzielenia kredytu gotówkowego. Najczęściej jest to związane z naszą nie najlepszą historią kredytową i często powoduje frustrację u osób, które sądziły, że nic na sumieniu nie mają. Jak zatem wziąć pożyczkę, omijając sprawdzanie w BIK?

Kredyty bez zaświadczeń, zwane kredytami bez BIK, to taka forma kredytu, która umożliwia ominięcie sprawdzenia kredytobiorcy w Biurze Informacji Kredytowej. Na polskim rynku biur takich jest kilka. Każde z nich, przechowuje informacje o naszych niespłaconych kredytach, ale także o innych zobowiązaniach finansowych, takich jak zaległe rachunki za telefon czy prąd oraz nieopłacone składki ZUS.

Jak zaciągnąć kredyt bez sprawdzania w BIK?

Kredyty bez BIK można zaciągnąć w instytucjach, które ustawowo nie zwracają się do Biur Informacji Kredytowej z prośba o udzielenie takich informacji. Są to najczęściej brokerzy kredytowi oraz instytucje tzw. prywatne (na polskim rynku np. Provident czy Expres Kasa). Sa to firmy, które udzielają szybkich kredytów bez zapoznawania się z naszą przeszłością.

Dla kogo jest to dobre wyjście?


Kredyty bez sprawdzania w BIK-u to dobre wyjście dla osób z nie najlepszą historią kredytową. Osoby takie mogą wciąż liczyć w tych firmach na szybki kredyt, jednak jego cena będzie znacznie wyższa od kredytów udzielanych w bankach i najczęściej ubezpieczonych przez bank.

Kredyty bez BIK to dobra forma pożyczki także dla osób bez jakiejkolwiek historii finansowej, takich jak studenci czy ogólnie- osoby młode. Na nasze nieszczęście kredyty takie są obarczone niebezpieczeństwem podjęcia windykacji, nawet po krótkim spóźnieniu ze spłatą raty. Firmy takie bowiem starają się ściągać należności w trybie ekspresowym i często nawet raty musimy spłacać w odstępach jednego tygodnia.

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń mogą zatem być wygodne, jednak jeśli dysponujemy dobrą historią kredytową, powinniśmy udać się do naszego lokalnego banku, gdzie oprócz konsultacji z bankierem, uzyskamy masę porad kredytowych.

o Autorze:
Ewa Rembek jest doradcą HVC w PolsceKomentarze
profidoradca dnia 05 styczeń 2014
Szybkie pożyczki gotówkowe (tzw. pożyczki pozabankowe) udzielane są na podstawie Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Niektóre firmy pożyczkowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715). W takiej sytuacji klientom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Reklama


Stopka

Free Page Rank Tool

Katalog SEO Toplista.NETTRA.pl Kataloog.org Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe toplista seo, toplista katalogow, toplista www, najlepsza toplista katalog.3tx.pl - katalog stron stat4u

katalogseo.net.pl/ KatalogSEO.org/ Katalog stron/ Katalog seo/ Vkatalog/Google+

Najczęściej wybierana oferta w czerwcu' 2019 r.
POLECANE

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
arkzawiercie 2011
1221985 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.6 © 2003-2005 |  Luna-Tech by:

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie